Kida në ditën e ditëlindjes merr një lajm të gëzueshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:21 21-12-2015 Kida në ditën e ditëlindjes merr një lajm të gëzueshëm

Këngëtarja tashmë shumë e njohur e estradës shqiptare Kida, sot ka festuar ditëlindjen dhe është bërë 18 vjeçare.

Por, ditëlindja e saj nuk ishte e vetmja festë e ditës së sotme, ajo në datën më të rëndësishme të saj, ka vazhduar kontratën me Zzap&Chris, njofton Klan Kosova.

Kida nxori hite nga kjo studio muzikore, e të njejtën gjë do ta bëjë edhe në vazhdimësi.

Këtë lajm e ka konfirmuar menxheri i saj nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, ku postuar fotografi nga ku shihet këngëtarja së bashku me producentët.

auto_kidaa1450721367.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090439319610596
array(1) { ["section"]=> string(60) "kida-ne-diten-e-ditelindjes-merr-nje-lajm-te-gezueshem-28286" }