Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Kida merr VENDIMIN e papritur për karrierën e saj: Dua të falenderoj publikisht…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cab9662d291204a20862c177dba62850

Këngëtarja e mirënjohur Kida ka marrë një vendim lidhur me karrierën e saj.

Ajo nuk do të jetë më pjesë e ONREKORDS.

Këngëtarja ka përfunduar kontratën me kompaninë muzikore dhe lajmin e ka dhënë në profilin e saj në Instagram.

“Të dashur fansa, miq dhe kolegë, njerëz pa vlerësimin e të cilëve nuk do të isha këtu ku jam sot! Dua t’ ju lajmëroj qe nga sot kemi përfunduar kontratën me kompaninë ONRECORDS. Publikisht dua të falënderoj të gjithë stafin e punës për punën e palodhshme deri më sot që kanë qenë pjesë e udhëtimit tim dhe kemi bërë së bashku një punë të madhe e të palodhshme më shumë dashuri. Unë do të vazhdoj të sjell projekte të reja në vazhdim! Faleminderit shumë”- shkruan Kida.

 

Screenshot_3.jpg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img