Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kida joshëse pranë pishinës, ka një surprizë për fansat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kida është një nga personazhet më të njohur dhe më të dashur të publikut shqiptar, jo vetëm për hitet e saj, por edhe për stilin e veçantë që ajo ka.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një fotro në ‘Instagram’, ku shihet e veshur me bikini, pranë pishinës, shumë sensuale.

‘Kam një surprizë për ty’, shkruan Kida krahas postimit, duke na lënë të kuptojmë se ka një surprizë për fansat.

Kujtojmë që kohët e fundit këngëtarja na ka treguar se është duke bërë xhirimin për këngën e re që titulli do të jetë ‘Edhe sa’.

Ndoshta edhe surprizë që ka përmendur ka të bëjë me lançimin e këngës, por mbetet për t’u parë se për çfarë e ka fjalën Kida.

Screenshot_14.pngScreenshot_13.png

Më shumë


spot_img

spot_img