Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Kiara zbulon foton e “wallpaper-it” që mban në telefonin e saj

Shkruar nga Newsbomb

Çifti më i përfolur i momentit, sigurisht që është Kiara Tito dhe Luiz Ejlli.  Pavarësisht angazhimeve të shumta që ata kanë, kanë gjetur kohë dhe për të pushuar.

Së fundmi dyshja ka qenë në Velipojë dhe sigurisht kanë ndarë me ndjekësit momente nga aventurat e tyre. Por, një nga postimet e Kiarës që ka tërhequr më së shumti vëmendje ka qenë  “wallpaper”-i i telefonit të mdoeratores.

Ajo ka zbuluar vetë se në telefon mban një foto të kapur gjatë momenteve ku ajo dhe Luizi po bënin xhiro në det. Krah fotos moderatorja ka vendosur një emoji me zemër, një kyç që simbolizon lidhjen dhe simbolin e infinitit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese