Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Kiara Tito në pritje të ëmbël?

Shkruar nga Newsbomb
Kiara Tito në pritje të ëmbël?

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë dy emrat më të përfolur në medien rozë. Ata u martuan në finalen e “Big Brother Vip” dhe më pas vazhduan lidhjen e dashurisë, të kurorëzuar në martesë jashtë.

Shpesh është përfolur për një shtatzani të mundshme të prezantueses, ndërkohë ditën e djeshme këngëtari ka publikuar një foto në Instastory, ku shfaqej pranë një gruaje shtatzënë e ndërsa shkruante: “Rrahjet më të bukura në botë".

Kjo ka bërë që të shtohen edhe më shumë dyshimet për shtatzaninë e Kiarës. Sot, burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Kiara Tito ndodhet në javën e pestë të shtatzanisë. Gjithsesi e gjitha kjo mbetet për t’u parë deri në momentin e konfirmimit nga vetë çifti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese