Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Kiara Tito bën veprimin e papritur pas daljes nga Big Brother

Lajme të ngjashëm

Në Prime-n e së shtunës Kiara Tito u eliminua nga Big Brother VIP pas një nominimi “kokë më kokë” me banoren tjerë,  Olta Gixhari. Por sapo ka rimarrë menaxhimin e Instagramit të saj, Kiara ka bërë një veprim që ka marrë vëmendjen.

Ajo ka hequr nga instagrami prezantuesen Arbana Osmani dhe Lori Hoxhën, ndërkohë kjo e fundit vazhdon ta ndjekë moaderatoren.

Nuk dihet nëse Kiara ka ndonjë pakënaqësi apo hatërmbetje me to, por kjo mbetet për t’u parë.Shpresojmë që Kiara të ketë një sqarim për ndjekësit, lidhur me këtë veprim të saj.

Më shumë