Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Kiara surprizon me veprimin e fundit ndjekësit, ja çfarë bën moderatorja në “Instagram”

Lajme të ngjashëm

Kiara është një tjetër banore e cila ka lënë gjurmë në Big Borther Vip.

Përveç lidhjes me Luizin, moderatorja la në kujtesën e shqiptarëve edhe shprehjet e saj, si përshembull: Më lër hapsirën time, lëre të rrjedhë, sinqerisht, realisht.

Dhe pikërisht këto dy shprehjet e fundit Kiara krah hashtagut “me luizin” i ka vendosur edhe në “bion” e saj në “Instagram”

Edhe ajo i ka marrë me sportivitet këto batuta, ironi e meme me shprehjet e saj dhe është përgjigjur në këtë mënyrë.

Më shumë