Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

“Këtu jam e lumtur”, Enca shpërndan fotot ‘e nxehta’ nga udhëtimi në Barcelona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja aq e dashur për publikun, Enca ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram disa foto ku duket mjaft tërheqëse.

“Holla from Barcelona. Im happy here”, shkruan krahas fotos Enca.

Mesa duke ky është ndër vendet që këngëtarja shqiptare pëlqen më së shumti dhe që e bën atë të ndihet e lumtur.

efgwegh4g
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img