Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Këtu bohet jeta”, Luiz Ejlli ndan video nga SHBA: Rruhet robi në pasqyrë të makinës

Shkruar nga Newsbomb
“Këtu bohet jeta”, Luiz Ejlli ndan video nga SHBA: Rruhet robi

Luiz Ejlli prej disa ditësh ndodhet në SHBA, ku është duke zhvilluar një tur koncertesh.

Gjatë qëndrimit atje ai është përballur me një situatë të pazakontë, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Këngëtari ka publikuar një video, ku shfaqet një burrë i huaj, me shumë gjasë amëerikan, i cili është duke u rruar në mes të rrugës dhe duke përdorur pasqyrën e makinës.

“Kur thonë hajde në Amerikë se bëhet jeta. Urdhëro, rruhet rrobi në pasqyrë të makinës. Bëhet jeta këtu!! E mirë mirë, e rruajti për nder e rrujti, shiko si e fryn faqen." - dëgjohet të thotë Luizi në videon e puublikuar në Instastory.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese