Këto janë 27 fluturimet e konfirmuara për nesër nga Rinasi, kujdes! Jo të gjithë mund të udhëtojnë... (Kategoritë dhe rregullat)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:40 26-09-2020 Këto janë 27 fluturimet e konfirmuara për nesër nga Rinasi, kujdes! Jo të gjithë mund të udhëtojnë... (Kategoritë dhe rregullat)

Aeroporti i Rinasit ka njoftuar 27 fluturimet e konfirmua për nesër, 27 shtator 2020.

Përmes një shënimi në rrjete sociale, TIA njofton se pasagjerët duhet të kontaktojnë kompaninë ajrore përpara udhëtimit për rregullat e karantinës dhe protokollet e higjienës. Maskat janë të detyrueshme.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritëse.

tia.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Korçë-Pogradec, ka të plagosur
Mot i ftohtë me shi, shikoni çfarë iu pret sot »
Article Logic
Execution time: 0.011485815048218
array(1) { ["section"]=> string(128) "keto-jane-27-fluturimet-e-konfirmuara-per-neser-nga-rinasi-kujdes-jo-te-gjithe-mund-te-udhetojne-kategorite-dhe-rregullat-221791" }