Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Këto janë 18 fluturimet e konfirmuara për nesër nga aeroporti i Rinasit, ja kush lejohet të udhëtojë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f9043b1569fa3f40081b54ec96f7ff01

Aeroporti i Rinasit ka bërë me dije se ditën e nesërme janë konfirmuar zyrtarisht 18 fluturime nga Tirana drejt vendeve të Europës.

Përmes një njoftimi në rrjete sociale, TIA këshillon qytetarët që do të udhëtojnë që të komunikojnë me kompanitë ajrore përpara se të nisen për fluturim, në mënyrë që marrin informacion për rregullat dhe protokollet e higjienës.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.

tia.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img