Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

‘Këto femra duhet të varen’, Arjani shpërthen ndaj konkurentit në emision: Plehra si puna jote duhet të përjashtohen, qërohu nga këtu!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

25c1261d5eec94b95e0052f377518daf

Disa ditë më parë Atdheu tregoi se kishte shkëmbyer një puthje në buzë me Antonelën.

Ajo e pranoi, por tha se Atdheu e kishte puthur pa dëshirën e saj. Më pas pati një reagim nga Elvisi, i cili thumboi publikisht Antonelën.

“Ka dy lloj mostrash në këtë botë:

Ngacmuesit seksualë që bëjnë gjëra pa aprovimin e palës tjetër.

Femra që bëjnë ça duan dhe ia hedhin fajin “ngacmuesit seksual”.

Për këtë të dytën jam më i sigurt”– shkroi Elvisi përkrah fotos së një litari që simbolizon varjen, foto të cilën e ripostoi dhe Atdheu.

postimi_copy.jpg

Teksa shpërtheu në të qara, Antonela foton e postimit ia tregoi dhe Arjanit. Ky i fundit iu kthye keq Elvisit, ku me tone të larta ai i kërkoi të largohet nga programi.

“Ty Loco, të fala dhe të tolerova ofendimin që më bëre, po për këtë gjë unë kërkoj të përjashtohesh nga emisioni. Plehra si puna jote duhet të përjashtohen. Qërohu nga ky program ose nuk e di ç’do bëj. Je në një emision dhe keni kurajon të tregoni litarin, po në realitet çdo bëni ju. Ke qenë një njeri ulët ndërkohë të kam vlerësuar. Çfarë të bëri ty ajo? Si nuk keni turp që ja dërgoni këtë foto një vajze dhe që kërkoni që ajo të varet për një gjë që ka bërë me apo pa dëshirën e saj”, u shpreh Arjani i revoltuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img