Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Këtij burri nuk i del e keqja kollaj, kryen dënimin për dhunimin e gruas, e kërcënon edhe nga burgu

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndonëse ndodhet në burg për dhunimin e gruas, sërish nuk “i del e keqja” dhe e kërcënon të shoqen edhe nga burgu përmes telefonit.

albsig

Rasti është regjistruar në Tiranë. Mësohet se A.L 40 vjeç ka kërcënuar me anë të një telefonate gruan e tij, 37-vjeçare nga burgu ku po kryen dënimin për veprën penale “dhunë në familje”.

Për pasojë, ka nisur procedim ndaj 40-vjeçarit, duke i shtuar atij më shumë kohë dënimi në burgun ku ndodhet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img