Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

‘Këtë herë tre’, familja Kallaku urojnë festat ndryshe (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

40a64ee27ad89c1c862d3f77d5ba69d9

Listës së urimeve për Krishtlindje, i shtohet dhe urimi i veçantë i familjes Kallaku.

Vetë aktori i humorit Bes Kallaku, i cili shfaqet si rrallë herë serioz ka publikuar një foto në rrjetin social ‘Façebook’.

Ai shfaqet shumë chic me  bashkëshorten e tij Xhensilën nën atmosferën e festive. Por ajo çfarë bën më shumë përshtypje, është urimi i tij i veçantë.

Aktori shprehet se gjatë këtij këtij viti ka marrë dhuratën më të çmuar që është vajza e tyre, Ajka.

‘Familja jone ju uron Gezuar Festat. Ky ishte viti qe morem dhuraten me te cmuar. Zoti ju rujt tgjithve’, shkruan Besi.

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

Më shumë

spot_img