Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Këtë herë në Berat, Berisha njofton “Foltoren” e radhës: Ftoj demokratët të marrin pjesë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton takimin e radhës me demokratët, në atë që e quan “Foltorja”, nismë e tij për të larguar Lulzim Bashën nga kreu i PD.

Berisha thotë se takimi i radhës do të mbahet nesër (e premte) në qytetin e Beratit. Ai i bën thirrje demokratëve t’i bashkohen.

“Njoftim! Neser diten e premte me daten 22 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Beratit  do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Qarkut te Beratit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! Sb” shkrun Berisha nw postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img