Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Këtë 7 Mars Lulzim Basha e uron ndryshe, publikon FOTON nga dhoma e vajzës së tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8e6975d9022c971b657898fe64512418

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka publikuar një foto së bashku me vajzën e tij, për t’u uruar të gjithë mësuesve 7 Marsin.

Fotoja është shkrepur nga dhoma e vajzës së tij, Viktoria ku duket se ajo është e apasionuar pas pikturës.

Në tavolinën e saj shikohen disa materiale për pikturë dhe disa libra.

“Nga zemra ju urojmë bashkë me Viktorian të gjithë mësuesve të Shqipërisë (edhe nëna Zikut) Gëzuar 7 Marsin!”,- shkruan Basha.

lulzim_basha.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img