Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

“Këta nuk meritojnë asnjë shans”, banderola me Metën, Bashën, Berishën e Kryemadhin vendoset në mes të Shkodrës, reagon PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike, Dega Shkodër ka reaguar për vendosjen e një banderole në qytet ku shihen të afishuar, Ilir Meta, Lulzim Basha, Sali Berisha dhe Monika Kryemadhi si të burgosur me mbishkrimin: “Këta nuk meritojnë asnjë shans”.

Dega e PD Shkodër përmes një postimi në rrjetet sociale e quan një provokim të ulët për qytetin dhe qytetarët shkodranë, pasi godina e institucionit public mori pamjen e një zyre elektorale.

Reagim i Partisë Demokratike Dega Shkodër:

albsig

Edi Rama mos luaj me Shkodren dhe me shkodranët.Provokim i ulët i qytetit dhe i qytetarëve shkodranë nga kusarët në ikje të Edi Ramës.Në godinën e institucionit publik që paguhet me taksat tona, Televizioni Shqiptar mori pamjen e një zyre elektorale.  Si bojaxhinjtë e natës, sot në dreke u shpalos një banderole e porositur nga Edi Rama dhe sejmenët e fundit të pushtetit në ikje.

Me tentativën e turpshme për të fyer Shkodren dhe shkodranët, nderin dhe dinjitetin e tyre, Edi Rama mori përgjigjen ashtu si do ta marrë nga Shkodra dhe e gjithë Shqipëria me 25 Prill.

Asgjë dhe askush nuk do ta ndalë fitoren e Partisë Demokratike dhe kthimin e Shqipërise, shqiptarëve.

Janë turpi dhe faqja e zezë e Shkodrës! Shqipëria fiton!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img