Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Këta janë kandidatët e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit, Rama i 8-i në Vlorë dhe Durrës, Luljeta Bozo udhëheq Tiranën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e12c40473c2bde1e460b982067072a83

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img