Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Këta janë finalistët e Kënga Magjike 2015

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7b5e21d546db1865a351fc1a10d7ef70

Ka nisur në Tv Klan festivali Kënga Magjike 2015, ndërsa në skenë janë ngjitur artistët e parë. Lista më poshtë tregon se kush janë finalistët e këtij edicioni, të cilët do të ngjiten më pas në skenë për të marrë çmimin e tyre dhe për të performuar këngën.

Finalistët:

Stine

Flori Mumajesi

Albërie Hadërgjonaj

Stresi

Venera dhe Lindi

Gerta dhe Klejti Mahmutaj

Endri Prifti

Juliana Pasha

Shpat Kasapi

Altin Goci

Renis Gjoka

Mariza Ikonomi ft Klea

Aurela Gaçe

Anxhela Peristeri ft Erik LLoshi

Mateus Frroku

Xhesika Polo

Alar Band

Motrat kumrija

Semi Jaupaj

Lexo edhe:

Kolegët investohen për Flori Mumajesin, fiton “Këngën Magjike 2015”

Ja momenti i propozimit për martesë live në “Kënga Magjike” (Video)

I propozoi për martesë të dashurës ‘’Live’’ te Kënga Magjike dhe zgjohet sot i famshëm. Luli:Pse e bëra               

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img