Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Kështu të kanë edukuar? ”Ilnisa i përmend Erjolës prindërit e vdekur

Shkruar nga Newsbomb
“Kështu të kanë edukuar? ”Ilnisa i përmend
Një debat i fortë ka ndodhur këtë të shtunë në shtëpinë e Big Brother Vip. Kanë qenë dy vajzat, Erjola dhe Ilnisa të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën pas një incidenti të vogël në kuzhinë. Ka qenë Ilnisa ajo e cila teksa ishin duke gatuar në kuzhinë ka shtyrë tiganin me vaj të nxehtë drejt Erjolës, duke bërë që kjo e fundit të reagojë. Debati mes tyre agravoi më tepër kur Ilnisa i përmendi Erjolës prindërit e ndjerë. Pjesë nga debati: Ilnisa: Kështu të kanë edukuar prindërit?  Graciano: Mos Erjola, mos   Ilnisa: Kështu e paskan edukuar mesa duket  Erjola: Të më përmendësh babën mua ti edhe nënën që nuk i kam unë nuk ta lejoj. Po ti nuk më provokon mua të dal nga vetja o femër e pështirë. Më provokon me prindërit kur i di që nuk i kam. © Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese