Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Këshilltari i Trump: Do marrë fund korrupsioni i Soros në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ef6d79367d93892c0ce03c11f2c5a9eb

Këshilltari i Trump për politikën, Shannon Burns është shprehur mjaft entuziast se Donald Trump do të jetë Presidenti i ri amerikan.

Duke folur për “News 24”, ai tha se me fitoren e Trump marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe SHBA-­ve do të forcohen edhe më shumë.

Edhe pse ai tha se nuk mund të fliste në emër të Trump theksoi se në Shqipëri ka shumë të korruptuar që drejtojnë vendin.

“Ne do t’i largojmë të korruptuarit. Me Shqipërinë do të ngushtojmë marrëdhëniet. Ajo që them unë është se do t’i japim fund korrupsionit të Sorosit në Shqipëri”, tha Burns.

Ndiqni DIREKT numërimin e votave në SHBA

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img