Këshilltari i Ramës "kap mat” gazetaren e Ora News, ja çfarë tha ajo në transmetim

Publikuar tek: politike, më 15:26 08-12-2015 Këshilltari i Ramës

Këshilltari i kryeministrit Rama për Trashigimninë Kulturore, Artan Shkreli po e ndjek nga shtëpia protestën e opozitës.

Ai është stacionuar në kanalin Ora News dhe ka dëgjuar komentin e spikeres në transmetim "live", koment që mund të cilësohet edhe si mungesë profesionalizmi.

“Spikerja transmeton: "Më në fund e pushtuan bunkerin"
Kurse Saliu dhe Luli shohin të kenaqur pushtimin”, shkruan Shkreli. Pak më parë ish kryeministri Berisha u shfaq në shesh duke bërë “selfie” ndërkohë që protestuesit digjnin bunkerin.

SHKRELI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021034002304077
array(1) { ["section"]=> string(85) "keshilltari-i-rames-kap-mat-gazetaren-e-ora-news-ja-cfare-tha-ajo-ne-transmetim-27246" }