Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Këshilltari i Presidentit: Ja kush e liroi Alvinin, nuk ishte as Rama e as ministri Lleshaj

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bisnesmeni dhe konsulli shqiptar i nderit ne Liban, Marc I. Ghorayeb 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img