Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Këshilltari i Niko Peleshit: Fitorja e zgjedhjeve dhe shkrirja e LSI, sfidë politike e patriotike! Korça e pastër

spot_img

Lajme të ngjashëm

PS ka arritur që të “shkrijë” LSI-në në Korçë duke i rrëmbyer asaj rreth 11 mijë vota krahasuar me zgjedhjet e vitit 2017.

Këshilltari i Ministrit te Mbrojtjes, Niko Peleshi, Fatjon Hoxhalli thekson se shkrirja e LSI ishte sfidë patriotike.

albsig

“Fitorja e zgjedhjeve – sfidë politike.

Shkrirja e LSI – sfidë patriotike.

Korça e pastër”, shkruan Hoxhalli.

Në Korçë PS ka fituar 6 mandate ose 60542 vota, krahasuar me PD që ka marrë 5 mandate ose 50479 vota.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img