Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Këshilltari i Metës publikon FOTON “sekrete” dhe ironizon deputetin e “pensionistëve”: Kur të voton për shkarkim ky rrushi këtu…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këshilltari i Presidentit Meta, Ilir Kulla publikon një foto të deputetit Selami Jenishehri dhe ironizon këtë të fundit duke thënë se “kur të voton për shkarkim një si puna e ketij rrushit këtu… kupton se je në anën e duhur të historisë.”

Kulla publikon një bisedë private të Jenishehrit me një person tjetër, të cilit deputeti i partisë së pensionistëve i pohon se do të votojë “pro” shkarkimit të Presidentit Ilir Meta.

“Kur te voton per shkarkim nje si puna e ketij rrushit ketu atehere eshte momenti kur me shume se kurre kupton qe ke qene ne anen e duhur te historise”, shkruan këshilltari i Presidentit Ilir Meta, Ilir Kulla.

Screenshot 1 23

Më shumë

spot_img
spot_img