Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Këshilltari i Metës ironizon keq Ramën: Gruaja e Bilalit do të japë lajmin e heqjes së vizës  

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këshilltari i presidentit Meta, Tedi Blushi, ka ironizuar kryeministrin Rama duke i përmendur biznesmenin shqiptaro-amerikan Bilal Shehu, i cili loboi për Ramën që ky i fundit të bënte një foto me ish-presidentin amerikan Barack Obamën.

Me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, Blushi shkruan se të gjithë portalet që punojnë në të zezë paskan futur presidentin Meta në listën e zezë.

Ndërkohë që vazhdon ironinë e tij, këshilltari i Metës thotë që pritet që edhe gruaja e Bilalit t’u japë lajmin e heqjes së vizës.

Postimi i plotë:

Të gjitha portalet që punojnë në të zezë paskan futur Presidentin në listën e zezë. Tani pritet që gruaja e Bilalit t’u japë dhe lajmin e heqjes së vizës. Ha ha ha!

Fajin e ka ODIHR që nuk punon në të zezë por e ka gdhendur me të zeza në të bardhë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img