Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Këshilli Kombëtar i PD shpall Bujar Nishanin “Kryetar Nderi”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është mbledhur sot Këshilli Kombëtar i PD, ku edhe do mbahen mbledhjet për strukturat e reja.

Edi Paloka ftoi demokratët teksa nisi fjalën që të mbanin 1 minutë heshtje për ikjen e parakohshme të Bujar Nishanit, teksa e shpalli Kryetar Nderi Nderi i Këshillit Kombëtar të PD.

“Të nderuar dje përcollëm me dhimbje dhe pikëllim zotin Bujar Nishanin. Ikja e tij ishte një dhimbje. Në respekt të Nishanit, i cili ka qenë dhe kryetari i parë i Këshillit të PD u ftojë të mbajmë një minutë heshte. Bujar Nishani sjhpallet Kryetar Nderi i Këshillit Kombëtar të PD” tha Paloka.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img