Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Këshilli bashkiak Vlorë miraton me unanimitet buxhetin

Lajme të ngjashëm

Edhe pse gjatë paradites pati një “revoltë” të 153 familjeve në qytetin e Vlorës që do tu prishen shtëpitë për shkak të kalimit të rrugës transballkanike që lidhen me autostradën, kjo nuk ka qenë një çështje e anëtarëve të këshillit bashkiak. Dhe nuk është e para herë që në Këshillin Bashkiak të Vlorës, të majtët e të djathtët bashkohen për të dhënë votat për projektvendimet. 


Më shumë