Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Këshilli bashkiak Vlorë miraton me unanimitet buxhetin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pse gjatë paradites pati një “revoltë” të 153 familjeve në qytetin e Vlorës që do tu prishen shtëpitë për shkak të kalimit të rrugës transballkanike që lidhen me autostradën, kjo nuk ka qenë një çështje e anëtarëve të këshillit bashkiak. Dhe nuk është e para herë që në Këshillin Bashkiak të Vlorës, të majtët e të djathtët bashkohen për të dhënë votat për projektvendimet. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img