Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Kërkoi lekët për punën e bërë, plagoset me armë 45-vjeçari në Skrapar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Skrapar, ku ka mbetur i plagosur një 45-vjeçar.

Bëhet me dije se dy persona kanë plagosur me armë zjarri shtetasin G.V 45 vjeç, pasi ky i fundit u ka kërkuar paratë për punën që kishte bërë. Këtu ka pasur dhe përplasje mes tyre dhe autorët kanë qëlluar 45-vjeçarin.

I plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa mësohet se policisë i ka thënë se është vetëplagosur.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img