Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kërkohet NDIHMË! 38-vjeçari nga Tirana humb kontaktet me familjarët; i zhdukur prej 1 jave në drejtim të paditur (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3c825ae2242b70671b1d3cc89a1e9c0a

Personi që shihni në foto është një 38-vjeçar nga Tirana, i cili që prej ditës së dielë javën e kaluar, 17 janar 2021, ka humbur kontaktet me familjarët.

141660343_1558707760986654_4522005940864081652_n.jpg

Motra e tij tepër e shqetësuar bën apel për ndihmë, dhe kërkohet që kushdo që e sheh të kontaktojë në redaksinë tonë dhe të bëjmë të mundur kthimin e tij pranë familjes.

Bëhet me dije se 38-vjeçari Zamir Barci vuan nga probleme të shëndetit mendor. Për rastin në fjalë është kontaktuar edhe policia, por pa rezultat deri më tani.

Screenshot_18.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img