Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Të shtëna armësh në Allias, Policia jep detaje, çfarë ndodhi gjatë sherrit mes 5 personave

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konflikt për motive të dobëta mes 5 personave ka degjeneruar deri në përdorimin e armës mbrëmjen e sotme në zonën e Alliasit.

Paraprakisht mësohet se shtetasi me iniciale B. Gj, së bashku me 3 shtetas të tjerë ende të paidentifikuar, kanë goditur me sende të forta shtetasin J. H.

albsig

Gjatë konfliktit njëri nga personat dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Policia ka mbërriur në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak:

Me datë 23.4.2021, rreth orës 20:15, në Allias, si pasojë e një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasi B. Gj, së bashku me 3 shtetas të tjerë ende të paidentifikuar nga ana jonë kanë goditur me sende të forta shtetasin J. H. Në largim e sipër njëri prej 3 shtetasve të paidentifikuar dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e tyre. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img