Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

“Kërcet” pistoleta në Drimadhe, 28 vjeçari rrihet me dy persona të tjerë, nxjerr armën dhe qëllon në ajër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri është shpallur në kërkim nga Policia e Vlorës, pasi mbrëmjen e djeshme ka qëlluar me armë (sportive) pistoletë në ajër, pas një konflikti me dy persona të tjerë.

Referuar njoftimit të Policisë, është bërë shpallja në kërkim e shtetasit të identifikuar vetëm me inicialet H.F 28 vjeç, sepse është konfliktuar fizikisht me dy persona të tjerë, të identifikuar me inicialet D.D dhe O.T, e më pas ka qëlluar me armë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Himarë u bë shpallja në kërkim e shtetasit H. F., 28 vjeç, pasi dyshohet se mbrëmjen e djeshme, në Drimadhes,  gjatë një konflikti të çastit, ka qëlluar në ajër me armë (sportive) pistoletë dhe është konfliktuar fizikisht me shtetasit D. D. dhe O. T”, njofton Policia.

Më shumë

spot_img
spot_img