Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Kërcet grushti në mes të rrugës, polici përleshet keq me dy të rinj (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konflikt fizik mes uniformave blu dhe dy djemve të rinj ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ferizaj të Kosovës.

Nga pamjet e filmuara nga një qytetar, dallohet se polici me uniformë konfliktohet me një prej djemve, ndërsa djali tjetër mbahet nga një person që edhe ai besohet të jetë polici civil.

Rrethanat e ngjarjes janë të paqarta.

Video: 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img