Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Kërcet’ arma në Vlorë, raportohet për të shtëna dhe të plagosur te Transballkanikja (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a9f2c880d5c46fa52702ecfcb0771cf3

Të shtëna me armë zjarri raportohen në këto momente në Vlorë.

Paraprakisht raportohet për një person të plagosur në rrugën Transballkanike.

Identiteti i të plagosurit nuk bëhet ende me dije. Ai është qëlluar me breshëri plumbash kallashnikovi nga një makinë në ecje.

Nga pamjet e mëposhtme shihet se i ai qëndron ende i shtrirë në rrugë.

Pamje nga vendngjarja:

R1GHg0PmVeg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img