Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Kërcet arma në Korçë, një 17-vjeçar qëllon me armë 23-vjeçarin, shpallet në kërkim nga policia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 23-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Korçë, pas një konflikti të çastit.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen lagjen nr.14, Korçë, pas një konflikti të çastit, një 17-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri 23-vjeçarin me iniciale K. L.

albsig

 Policia ka shpallur në kërkim autorin, i cili u largua nga vendngjarja.

“Më datë 28.04.2021, rreth orës 10:55, në lagjen nr.14, Korçë, pas një konflikti të çastit, shtetasi Th. Th., rreth 17 vjeç, banues në Korçë, dyshohet se ka plagosur me armë zjarri në këmbë, shtetasin K. L., rreth 23 vjeç, i cili u dërgua në Spitalin e Korçës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga ana e Policisë po kryhen veprimet proceduriale dhe po punohet për kapjen e autorit të dyshuar”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img