Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Kërcet” arma në Durrës, plagoset në këmbë një person, policia rrethon zonën për kapjen e autorit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është plagosur me armë zjarri në Shënavlash, Durrës.

Paraprakisht mësohet se pas një konflikti të çastit personi me iniciale L. K., ka plagosur me armë zjarri në këmbë një tjetër person me iniciale  N. Ç., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po vijon kontrollet në zonë për kapjen dhe arrestimin e autorit.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 10.07.2021, në orën 17:30, në Shënvlash, Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit shtetasi L. K., ka plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi N. Ç., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit

Më shumë

spot_img
spot_img