Tirana
broken clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
75 %
3.6kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
5 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

“Kërcet” arma në Durrës, 40-vjeçari shkon i plagosur në spital, ja çfarë ka ndodhur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një plagosje me armë është shënuar mëngjesin e sotëm në Durrës.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi D.B, 40 vjeç,  ka mbetur i plagosur me armë zjarri në lagjen “Nr 17” në Durrës.

40-vjeçari është paraqitur në spital i plagosur, ndërkohë menjëherë pas njoftimit të marrë autoritetet kanë shkuar në vendin en gjarjes dhe nga hetimet paraprake ka rezultuar se ai dyshohet se është plagosur nga shtetasi G.P., 28 vjeç.

I riu është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e tij.

Njoftimi i plotë:

Në orët e para të mëngjesit ka shkuar në spital për ndihmë mjekësore, i plagosur me armë zjarri në lagjen “Nr 17” Durrës, shtetasi D. B., 40 vjeç.

 

Pas njoftimit të marrë, shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe nga veprimet e shpejta hetimore paraprake të kryera ka rezultuar se 40 vjeçari D.B, dyshohet se është plagosur nga shtetasi G.P., 28 vjeç.

Shërbimet e Policisë vijojnë kontrollin e zonës për kapjen e autorit.

 

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img

spot_img