Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kërcet arma mes kushërinjve në Maliq, policia arreston autorin (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes dy kushërinjve ka degjeneruar deri në përdorimin e armës së zjarrit. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Pogdorie në Maliq.

Dy kushërinjtë fillimisht janë konfliktuar me fjalë dhe më pas njëri prej tyre ka qëlluar me armë, por fatmirësisht nuk raportohet për të plagosur.

Policia arrrestoi autorin që qëlloi me armë, Ervin Gura, ndërsa po heton shkaqet e ngjarjes.

Paraprakisht dyshohet se kushërinjtë janë konfliktuar me njëri-tjetrin për motive të dobëta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img