Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Kërcënonte se do të shpërthente bombolën e gazit, Policia hedh gaz lotsjellës dhe neutralizon të riun në Vlorë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

2e61bfb24d3da1f5133cf4d871467392

I riu që kërcënonte se do të shpërthente bombolën e gazit në Vlorë, është neutralizuar nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë.

Bëhet me dije se Policia ka hedhur gaz lotsjellës brenda ambientit kur i riu qëndrionte i mbyllur dhe më pas e ka neutralizuar atë. Identiteti i të riut nuk bëhet ende me dije, ndërsa dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

I riu herë pas here ndizte një shkrepësen dhe kërcënonte se do të shpërthente bombolën e gazit. Fillimisht u njoftua se ai kishte marrë peng familjen e vetë, por sipas burimeve jozyrtare nga policia, nuk bëhej fjalë për peng marrje.

Më shumë

spot_img