Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kërcënonte një vajzë që t’i jepte pasurinë, shpallet në kërkim 24-vjeçari në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

43a7e51fdbd441a1b0cef77839c15f62

Policia ka shpallur në kërkim një 24-vjeçar, pasi në rrjetet sociale ka kërcënuar një person për t’i dhënë pasurinë.

Në kërkim është shpallur K. K., 24 vjeç dhe po punohet për kapjen e tij.

“Më datë 09.02.2021 u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit K. K., 24 vjeç, sepse nëpërmjet rrjeteve sociale ka kanosur një shtetase, duke e shtrënguar për dhënie pasurie”, thuhet në njoftim zyrtar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img