Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Kërcënon Ilir Meta: Jam gati të firmos Dekretin për mbrojtjen e Republikës! Vdekje tradhëtarëve!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta thotë se është i gatshëm të firmosë dekretin për “mbrojtjen e Republikës”.

Kërcënimi i Metë vjen pas deklaratës së Taulant Ballës, i cili tha se maxhoranca “do e nxjerrë në pension”.

“Kërcënimi i fundit, që vjen përmes Tao Taos, nga bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti, gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!

Shqipëria e Shqiptarëve! Vdekje tradhëtarëve!”, shkruan Meta.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img