Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Kërcënojnë me armë rojen, maskat grabisin një karburant në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

50587257bd8da4b4b93837fe05a28f8e

Grabitet gjatë natës një karburant në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të Novoselës. Mësohet se dy persona të armatosur kanë thyer xhamin e kabinës së rojes dhe e kanë kërcënuar.

Më pas ata kanë mundur të vjedhin 35 mijë lekë.

Ndërkaq, policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve si dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

spot_img