Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Kërcënoi të renë në Librazhd: “Ndahu nga burri dhe martohu me mua”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Burime nga uniformat blu thanë se Besim A., nga fshati Rrajcë është duke u hetuar për ofendime dhe kanosje të 36-vjeçares me inicialet M. Ç.

Gruaja  ka denoncuar në polici se dy ditë më parë rreth orës 22:30 minuta është ofenduar dhe kanosur nga 49-vjeçari.

Ky i fundit e ka kërcënuar këtë grua duke i thënë që të “ndahej nga burri i saj dhe të martohet me të”. Në këto kushte gruaja 36-vjeçare ka bërë denoncimin në lidhje me këtë ngjarje.

Hetimet po i bën Komisariati i Policisë së Librazhdit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img