Kërcënoi të renë në Librazhd: “Ndahu nga burri dhe martohu me mua”

Publikuar tek: aktualitet, më 11:36 21-03-2017 Kërcënoi të renë në Librazhd: “Ndahu nga burri dhe martohu me mua”

Burime nga uniformat blu thanë se Besim A., nga fshati Rrajcë është duke u hetuar për ofendime dhe kanosje të 36-vjeçares me inicialet M. Ç.

Gruaja  ka denoncuar në polici se dy ditë më parë rreth orës 22:30 minuta është ofenduar dhe kanosur nga 49-vjeçari.

Ky i fundit e ka kërcënuar këtë grua duke i thënë që të “ndahej nga burri i saj dhe të martohet me të”. Në këto kushte gruaja 36-vjeçare ka bërë denoncimin në lidhje me këtë ngjarje.

Hetimet po i bën Komisariati i Policisë së Librazhdit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja me “Fuoristradë” bën lëmsh shoferët te “Piazza”, i del parakolpi në mes të rrugës (FOTOT)
Disa zona të rëndësishme të Tiranës pa energji elektrike, kjo është arsyeja »
Article Logic
Execution time: 0.011080026626587
array(1) { ["section"]=> string(69) "kercenoi-te-rene-ne-librazhd-ndahu-nga-burri-dhe-martohu-me-mua-72639" }