Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Kërcënoi, rrahu dhe demaskoi në rrjete sociale të dashurën e burrit, lirohet nga burgu 30 vjeçarja shkodrane (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4d3d3b30f58f4550146904d57abc3a58

30 vjeçarja Margerita Gjoni, e cila u arrestua pasi ka kërcënuar dhe rrahur të dashurën e burrit, është liruar nga burgu.

Ajo ka shprehur pendesë për dhunën e ushtruar ndaj saj dhe kësisoj i është dhënë masa “detyrim paraqitje”.

Sherri mes tyre i publikuar nga vet Margarita u bë viral përmes një video të dënueshme.

Në video dukej ajo teksa filmonte, dhunonte dhe e kërcënonte 20 vjeçaren për shkak se e reja kishte kryer marrëdhënie seksuale me partnerin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img