Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Kërcënoi me armë punonjësit e policisë, arrestohet një person në Kamëz

spot_img

Lajme të ngjashëm

dffbf4198b2cd1a4293e42bffc0c1b4e

Arrestohet një person në Kamëz i cili ka kërcënuar me armë punonjësit e policisë.

 

Në pranga ka rënë qytetari me iniciale R.K, i cili ka kërcënuar me armë punonjësit e policisë, pasi e kanë shoqëruar për një vepër penale që ai ka kryer. Në momentin që ata e kanë shoqëruar personi në fjalë ka nxjerrë armën dhe i ka kërcënuar.

Ai  është shoqëruar në komisariatin numër 5 përveç dhe veprës penale që ka kryer, mbi të do të rëndojë dhe akuza e kërcënimit të punonjësve të policisë në detyrë.

Dyshohet se i arrestuari vuan nga probleme mendore.

Më shumë

spot_img