Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Kërcënoi dhe tentoi të godasë me thikë 48 vjeçaren, policia në kërkim të vlonjatit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës ka shpallur në kërkim 43 vjeçarin M.N, pasi ka kërcënuar dhe tentuar të godasë me thikë 48 vjeçaren E.M.

Ka qenë vetë 48 vjeçarja, banuese në lagjen “28 nëntori” në Vlorë që ka denoncuar këtë person, ndërsa dyshohet se 43 vjeçari ka vjdehur në 28 shtator disa sende në shtëpinë e saj.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë shpallën në kërkim shtetasin M. N., 43 vjeç, banues në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, si autorin e dyshuar të kërcënimit me thikë të shtetases E. M.

Në datën 05.06.2020 në Komisariatin e Policisë Vlorë është paraqitur për kallëzim shtetasja E. M., 48 vjeçe, banuese në lagjen “28 Nëntori”, Vlorë, pasi një shtetas e ka kanosur, kërcënuar dhe  ka tentuar të godasë me mjet prerës.

Vijon intensivisht puna për kapjen e shtetasit M. N., i cili gjithashtu dyshohet se në datë 28.09.2020 ka vjedhur disa sende në banesën e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprat penale “Kanosja” dhe “Vjedhja””, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img