Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Kërcënohet polici shqiptar, gjen në derën e oborrit 10 plumba

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një polic shqiptar nga Kosova është kërcënuar me jetë.

Bëhet me dije se polici ka gjetur në derën e oborrit të tij 10 fishekë. Ai ka dyshime se është kërcënuar për shkak të detyrës që ushtron.

Policia e Kosovës njofton se rasti po hetohet dhe po punon për zbardhjen e plotë dhe identifikimin e autorëve.

“KANOSJE NDAJ PERSONIT ZYRTAR/ Gjilan 20.11.2021-13:29. Ankuesi mashkull kosovar, pjesëtar i PK-së, ka raportuar se para derës së oborrit, ka hasur 10-fishekë të kalibrit 7.62 mm. Ankuesi dyshon se kjo është kanosje dhe ndërlidhet me punën e tij në polici. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori. Rasti është duke u hetuar” njofton policia.

Më shumë
spot_img
spot_img