Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kërcënohet me jetë për shkak të detyrës nënkryetari i Bashkisë Krujë, autori dyshohet një biznesmen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme policia ka lajmëruar se është kërcënuar me jetë nënkryetari i Bashkisë së Krujës, Florind Cerhozi.

Sipas njoftimit, është proceduar penalisht 66-vjeçari Muharrem Hocja për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”.

Muharrem Hocja është pronar i një fasonerie dhe njihet si problematik në Fushë Krujë, pasi i kanë djegur banesën e i kanë vënë tritol disa herë.

Njoftimi i plotë i policisë:

Specialistët për hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë proceduan penalisht, për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, shtetasin M. H., 66 vjeç, pasi ka kanosur për shkak të detyrës shtetasin F. C., 37 vjeç, me detyrë nënkryetar i bashkisë Krujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, për veprime të mëtejshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img